Strefa aktywnego rodzica Strefa aktywnego rodzica
07 wrzesień

Strefa aktywnego rodzica/opiekuna

13 września br. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach „Strefy aktywnego rodzica/opiekuna”. Tematem warsztatów będzie „Udzielenie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej”. Przeznaczone są dla przyszłych rodziców, opiekunów, opiekunów, także dziadków. Wstęp wolny.

Podczas spotkania doświadczeni pracownicy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego opowiedzą o tym, jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia oraz pokażą na fantomach jak udzielić dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej (m.in. zachłyśnięcia, oparzenia, gorączki, utraty przytomności).

„Strefa aktywnego rodzica/opiekuna” to cykl spotkań, w ramach których są poruszane zagadnienia dotyczące ciąży, opieki okołoporodowej oraz wychowania dziecka.

Czytany 201 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 wrzesień 2016 10:03