TPS na dniach Krosna Miasta Szkła

Dobra zabawa, radość oraz duże zainteresowanie towarzyszyło naszemu stoisku w trakcie tegorocznych „Dni Krosna Miasta Szkła”. 5 czerwca br. członkowie Stowarzyszenia przy wsparciu pracowników krośnieńskiego Szpitala zachęcali mieszkańców oraz turystów do zdrowego trybu życia oraz badań profilaktycznych. Wiele osób skorzystało z możliwości zbadania poziomu glukozy, ciśnienia, cholesterolu, a także konsultacji z dietetykiem.

Dużą atrakcją były występy Power Dance Studio/Zumba oraz Klubu Karate Kyokushin, którzy pod szyldem Towarzystwa Przyjaciół Szpitala w Krośnie pokazali publiczności, w jaki sposób można żyć zdrowo i realizować się uprawiając sport. Nasze stoisko było również punktem przystankowym podczas „Krosnogry” rozgrywanej w obrębie Starego Miasta. Dla uczestników gry przygotowaliśmy do wykonania wiele zadań związanych ze zdrowym stylem życia oraz tych sprawdzających wiedzę graczy na temat krośnieńskiego Szpitala. Informowaliśmy mieszkańców miasta o możliwości skorzystania z rejestracji do poradni specjalistycznych przez Internet „Podkarpacki System Informacji Medycznej”, a także zapraszaliśmy do działającej w Szpitalu „Strefy aktywnego rodzica/opiekuna”. Osoby, które gościły przy naszym stoisku miały możliwość posmakować zdrowej żywności: świeżo tłoczonych soków owocowych - firmy Delta ze Zręcina oraz owoców – podarowanych przez  firmę Tropicana z Krosna. Wspólna zabawa z Państwem była okazją do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia, dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami jak dbać o to co najważniejsze: „zdrowie”. Pozytywna energia oraz życzliwe przyjęcie zmotywowało nas do dalszego działania, podejmowania kolejnych wyzwań i realizowania wspaniałych pomysłów.

Czytany 172 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 czerwiec 2016 03:57