Strefa zdrowia i aktywności? Tylko z Towarzystwem Przyjaciół Szpitala! TPS
25 maj

Strefa zdrowia i aktywności? Tylko z Towarzystwem Przyjaciół Szpitala!

Towarzystwo Przyjaciół Szpitala w dn. 5 czerwca br. w godz. 11.00 – 13.00 podczas tegorocznych „Dni Krosna” będzie zachęcać mieszkańców do zdrowego trybu życia oraz badań profilaktycznych. Zaprosimy do skorzystania z możliwości rejestracji do poradni specjalistycznych przez Podkarpacki System Informacji Medycznej. Zaprezentowana zostanie  „Strefa aktywnego rodzica/opiekuna”.

Chętnych zachęcamy do skorzystania z możliwości zbadania poziomu glukozy, ciśnienia, cholesterolu. Dodatkową atrakcją będzie możliwość obejrzenia próbki swojej krwi pod mikroskopem. Dla osób lubiących aktywność fizyczną przygotowaliśmy pokaz karate, zaś dla miłośników tańców latynoamerykańskich w połączeniu z elementami fitnessu proponujemy zumbę. Czekają na Państwa także porady dietetyka oraz fantastyczne gadżety. Zapraszamy!

Czytany 140 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 czerwiec 2016 04:11
(1 głos)