18 marzec

Spotkanie z radnymi komisji ds. zdrowia lokalnych jednostek samorządu terytorialnego

15 marca br. Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II gościł członków Komisji Rodziny, Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Miasta Krosna oraz członków Komisji Zdrowia i Rodziny Rady Powiatu Krośnieńskiego.

W trakcie spotkania dyrekcja Szpitala przybliżyła radnym systemowe uwarunkowania publicznej ochrony zdrowia, przedsięwzięcia podejmowane przez krośnieńską lecznicę w obszarze organizacyjnym i operacyjnym, zapoznano także gości z bieżącą działalnością oraz planowanymi inwestycjami. Następnie radni odwiedzili wybrane, ważne obszary funkcjonowania Szpitala, w tym: Szpitalny Oddział Ratunkowy, Zakład Diagnostyki Obrazowej, laboratorium, poradnie oraz były blok operacyjny, który w najbliższym czasie zostanie przebudowany pod potrzeby Oddziału Rehabilitacji z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej.

zródło: krosno.med.pl

Czytany 154 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 20 marzec 2016 20:01